E.ON verlaagt energietarieven
Energiebedrijf E.ON verlaagt per 1 januari de prijzen voor gas en stroom met gemiddeld 10 procent. Het is niet duidelijk of de gasprijs stijgt en de stroomprijs daalt, zoals Nuon in oktober liet weten.
Het gaat om de flexibele contracten, die het meest gangbaar zijn en waarbij de prijzen opnieuw voor een half jaar gelden. Ook op 1 juli van dit jaar werden de prijzen verlaagd. Dit is vooral een gevolg van gedaalde prijzen voor olie op de wereldmarkt, die doorwerkt in de prijs van onder meer aardgas.
In TOP 5 met actiepakket
E.ON staat in de TOP 5 met een actiepakket. Het betreft een gas + stroom contract van 1 jaar waarbij de prijs vaststaat gedurende de looptijd. De aanbieding geldt alleen wanneer consumenten zich aanmelden via de vergelijkingssite Gaslicht.com of Energiewereld.nl. Een gemiddeld huishouden betaalt hiervoor zo'n 1075 euro op jaarbasis.

De flexibele energiecontracten zijn momenteel zo'n 350 euro duurder. Met de prijsverlaging per 1 januari bent u nog steeds ruim 300 euro meer kwijt, dan wanneer u kiest voor de vaste prijs actie. Bovendien bent u ervan verzekerd dat de prijs niet wijzigt halverwege volgend jaar.
Zie ook: Nuon voorspelt daling energienota per 1 januari (26-10-'09)
Reacties E.ON verlaagt energietarieven (1 reactie)
p.ottens
4-12-2009 0:30:51
Quote
ik ben eon. ik hoop dat ze het ook waarmaken.
Laatste berichten
datum: 09-07-2010 - Energie e-zine zomer 2010: Overstapvoordeel nog groter0
datum: 08-07-2010 - Uw leverancier heeft u misschien een aanbod gedaan voor een driejarig contract. Wat is wijsheid, rekening houdend met de tariefwijzigingen die 1 juli hebben plaatsgevonden? Voor u als consument is dit wellicht niet allemaal even overzichtelijk. Wij hebben de voor- en nadelen op een rijtje gezet.0
datum: 02-07-2010 - De Nederlandse Energie Maatschappij (NL Energie) is door het ministerie van Justitie op de vingers getikt wegens een reclame-uiting rondom het WK voetbal die niet aan regels voldoet. Het bedrijf biedt klanten een jaar lang gratis stroom aan als Oranje wereldkampioen wordt op 11 juli.0
datum: 02-07-2010 - De energietarieven bij de drie grootste energieleveranciers zijn per 1 juli circa 4 procent gestegen. Hierdoor gaat een gemiddeld huishouden bij Nuon, Eneco en Essent het komend jaar 70 euro meer betalen. De prijsvechters hebben hun tarieven nagenoeg gelijk gelaten waardoor het overstapvoordeel nog groter is dan uit eerdere prognose bleek. Een gemiddeld huishouden kan tot bijna 400 euro per jaar besparen. Dit blijkt uit onderzoek van Gaslicht.com en Energiewereld.nl.0
datum: 01-07-2010 - Energieprijsvergelijkingssites kunnen een handig hulpmiddel zijn bij het maken van een juiste keuze voor een energiecontract. Bovendien zijn daar doorgaans de beste acties en kortingen te vinden. De informatie op de sites is echter niet altijd volledig en begrijpelijk. Dit blijkt uit onderzoek van de Nederlandse Mededingingsautoriteit (NMa) en de Consumentenautoriteit onder dertien prijsvergelijkers. In het najaar stelt de toezichthouder een vervolgonderzoek in met ‘mystery ...0