Gaslicht.com en Energiewereld.nl op 90e plek in Fast 500
Eind oktober 2009 werd Benergy genomineerd voor de Fast 500. Inmiddels is bekend geworden dat Benergy met de vergelijkingssites Gaslicht.com en Energiewereld.nl op de 90e plaats in de Deloitte Technology Fast 500 EMEA 2009 is geëindigd. Deze ranking betreft de 500 snelst groeiende technologie bedrijven in Europa, het Midden Oosten en Afrika, gebaseerd op de groei over een periode van 5 jaar.
Bekroning
Ben Woldring, oprichter van Gaslicht.com en Energiewereld.nl, noemt de 90e plek een mooie bekroning. "De startperiode van Gaslicht.com rond 2003 was behoorlijk moeizaam doordat consumenten weinig met energie bezig waren en de liberalisering ook nauwelijks van de grond kwam. Dat Benergy met de sites Gaslicht.com en Energiewereld.nl inmiddels een volwaardig zusje van Bellen.com genoemd kan worden, blijkt wel uit de spectaculaire groei die het bedrijf sinds die tijd doormaakt. Inmiddels werken we met een groot en enthousiast team keihard aan het dagelijks up-to-date houden van vergelijkingen en is dit een mooie bekroning op al het werk", aldus Woldring.
Overstapdrempels
Het Benergyteam ziet de 90e plaats als groot compliment en een stimulans voor de focus van het bedrijf. Wij streven ernaar iedere bezoeker de beste energieleverancier met de beste prijs en service te laten vinden en overstappen zo gebruiksvriendelijk mogelijk te maken. Gaslicht.com heeft er mede voor gezorgd dat overstapdrempels zijn verlaagd, waardoor steeds meer consumenten bewuster in de keuze van hun energieleverancier omgaan. "Eindelijk ontdekken mensen hoeveel ze kunnen besparen!"
Succesfactor
De Technology Fast 500 EMEA 2009 Award ceremonie werd gehouden op 24 november in de Chelsea Football Club in Londen. Softwarebedrijf Biotekno uit Turkije werd winnaar met een groei van 42.417 procent over 5 jaar. "The driving factor of our succes is our fantastic team spirit" aldus de directeur van het bedrijf. Uit het persbericht bleek, dat ondanks de recessie, de gemiddelde groei hoger lag dan in voorgaande jaren.
Andere Nederlandse winnaars
Andere Nederlandse bedrijven die bij de eerste negentig eindigden waren ondermeer Albumprinter (6e), Webprint.nl (11e) en EasyToBook.com (24e), een website voor online hotelreserveringen. Deze boekingssite wordt ook meegenomen op LookingforBooking.com, die deze zomer van start ging en onderdeel uitmaakt van de brede waaier vergelijkingssites van Bencom.
2009 Deloitte Technology Fast 500 EMEA winnaars
Reacties Gaslicht.com en Energiewereld.nl op 90e plek in Fast 500 (0 reacties)
Laatste berichten
datum: 09-07-2010 - Energie e-zine zomer 2010: Overstapvoordeel nog groter0
datum: 08-07-2010 - Uw leverancier heeft u misschien een aanbod gedaan voor een driejarig contract. Wat is wijsheid, rekening houdend met de tariefwijzigingen die 1 juli hebben plaatsgevonden? Voor u als consument is dit wellicht niet allemaal even overzichtelijk. Wij hebben de voor- en nadelen op een rijtje gezet.0
datum: 02-07-2010 - De Nederlandse Energie Maatschappij (NL Energie) is door het ministerie van Justitie op de vingers getikt wegens een reclame-uiting rondom het WK voetbal die niet aan regels voldoet. Het bedrijf biedt klanten een jaar lang gratis stroom aan als Oranje wereldkampioen wordt op 11 juli.0
datum: 02-07-2010 - De energietarieven bij de drie grootste energieleveranciers zijn per 1 juli circa 4 procent gestegen. Hierdoor gaat een gemiddeld huishouden bij Nuon, Eneco en Essent het komend jaar 70 euro meer betalen. De prijsvechters hebben hun tarieven nagenoeg gelijk gelaten waardoor het overstapvoordeel nog groter is dan uit eerdere prognose bleek. Een gemiddeld huishouden kan tot bijna 400 euro per jaar besparen. Dit blijkt uit onderzoek van Gaslicht.com en Energiewereld.nl.0
datum: 01-07-2010 - Energieprijsvergelijkingssites kunnen een handig hulpmiddel zijn bij het maken van een juiste keuze voor een energiecontract. Bovendien zijn daar doorgaans de beste acties en kortingen te vinden. De informatie op de sites is echter niet altijd volledig en begrijpelijk. Dit blijkt uit onderzoek van de Nederlandse Mededingingsautoriteit (NMa) en de Consumentenautoriteit onder dertien prijsvergelijkers. In het najaar stelt de toezichthouder een vervolgonderzoek in met ‘mystery ...0